Seviyeli Sohbet Odaları

Türkiye'nin en iyi sohbet sitesinde, kaliteli sohbet için seviyeli sohbet odalarında sizde hemen yerinizi alın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Chat aşkı | Sohbet Chat Mobil Sohbet Mobil Chat Odalari SohbetFul.Net


Chat aşkı

Chat aşkı diye birşey var benim hayatımdan uzun zaman oldu chataşkı çıkalı. Denk geldi bazen ama bendeki bu güven sorunu varken artık olmayacak anlaşıldı. Tıpkı aspirin içmenin baş ağrısını geçirmediği gibi bisrşey bu.

Ee malüm kışın ortasındayız. Zararlı soğuk şeyler yiyip içerse insan elbet hasta olursun. Kışın başı sonu olmadığı gibi sohbet aşkı içinde aynını söyleyebilirim.

Alternatifi yoktur sanal dünya aşkının. İnsan ya aşık olur yada yok. Gibileri yoktur aşkın. Sanki saatlerdir otobüs durağında gelmeyen otobüs beklemek gibidir sohbette aşk yada şöyle diyim bir sınav sonucunu heyecanla beklemek gibi.

Chat aşkı

Chat aşkı

Chat aşkı

Ben ufak bir kinaye ile anlatım sizlere sohbette aşk nasıl. Bazen kalbin kapıları açık kalır ve kışın kar soğugu o demir kapıdan buz gibi sızar içeri.
Sonra bir bakarsın sevdim dediğinin yüzü o demir kapıdan daha soğuk. Sana git diyor…
Gitmek mi dersin. Küfretse bundan iyi gelir o an sana. Kovsa ne yazar ki? Aşkda gurur olmuyor. Lakin adın yüzsüz oluyor. Sen aşkına sahip çıkarken ardın da dururken sohbet mekanı içinde adın yüzsüz ve gurursuz olur.
Hani alışkın insanlar buralarda herkesle özel de reel yatak odasını gelen giden hayatını anlatmaya dimi. Sen yapmazken adın çıkar ama yapan kişi kazanır ki güzel oyuncudur tebrik gerekli…

Çayı açık severken birini koyu sevmektir işte bu. Ama birgün o kalbin üşümekten yorulur. Artık kapatır kendini nasılsa oyunu kendini çok saf temiz gösteren kazanır. Anlatması güç sende vaktinde inanmışsan bazı insanlara duyduklarına susarsın. Belkide sevdiğin üzülmesin diye… Iyi mi kötü mü hala kararsızım.

Neyse asıl konumuza dönelim belki bir sohbet aşkı bulursun sende bizimle. Sohbette aşk bambaşka bağlar seni sohbet mekanı’ na. O halde zaman kaybetme sende ful sohbet ile chataşkı yakala…

Chat aşkı


Yazar: Esirkan

Görüntüleme: 432 defa

Kategori: Genel, Sohbet chat

Yayınlanma Tarihi: 30 Aralık 2019

Cevap bırakın