Cici Sohbet


Cici Sohbet

Evet sizlerle yeni buluşan sohbetful cicisohbeti de yanında getirdi. Her ilden girip güzelce sohbet etmek isteyen arkadaşlarimiz var. İnternet aleminin chat sohbet mobil sohbet olarak başladık. Yeni sürümler, yeni kaliteli proglar, güzel arkadaşlıklar, tatlı aşklar,kalıcı dostluklar üzerine kuruldu. Cicisohbet.org sohbet platformuda bizimleydi.. Lakin bazı nedenlerle ayrıldı yollarımız. Belkide boyle daha iyidi her iki sunucu için. Ama hersey tabi sanalsohbet diğe kalmamalı bence dostlarım.

Tabi sanal alemde çok sohbet chat siteleri mevcuttur. Bunlarla beraber insanlar kendini muhabbet etmek için kendini sanal aleme yönlendirdi. Çoğu insan real hayatta ki dostluğu, arkadaşliği sohbet sitelerinde ariyor. Tabi benimde yillardir real ve sanal hayatımda çok arkadaşliğim oldu. Çok kişi beni tanıdı. Bnde çok kişiyle iletişime geçtim. Güzel insanlar ile arkadaşlıklar, dostluklar kurdum. Cicisohbet ettik herkesle. Tabi her insan bir olmuyor. İçinde çürük, kötü, insanlar da çıkıyor. Bu illa sanal için demiyorum; real hayatta da bu boyledir. Evet güzel arkadaşlar sohbetful her daim güzel arkadaşlıklar, dostluklar, aşklar, güzel muhabbet çevresi kurmuştur. Yurt dişindan gelen dostlarimizda bizleri tek birakmiyorlar sağ olsunlar.

Keyfim sohbet
Cici sohbet

Evet arkadaşlar. Sohbetful belki yeni olabilir. Belki fazla sohbet donmeye bilir. Ama inşallah yakında mobil sohbet olarak herkesle buluşacağiz. Şimdiden herkese çok teşekkürlerimi sunarim.

Saygılarımla Esirkan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir