Elazığ Sohbet


Elazığ Sohbet

Öncelikle Herkese Selam Elazığ’dan..

Elazığ benim şehrim olup yaşadiğim şehirdir. Elazığ da yaşam çok kötü hale geldi. Bu 6.8 depremi inanın elazığı kötü halde etkiledi.

İnsanlar çadirda, konteynırda, farklı devletin teşfiği altında yaşiyorlar. Küçücük çocuklar küçücük yavrular. Okullar baya ertelendi.

Elazığ da Sohbet baska olur. Neden derseniz inanın kendi şehrim diye demiyorum bunu. Bir çadir kente gittik sağlık personelleri ile. Gittiğimizde vali ve belediyele baskanı oralardi. Çadirlarda yaşansana insanlar oyle bir ikram oyle bi sevgi saygı farklı oluyor. Bunu görüp duygulanmamak elde değil.

Elazığ deprem evleri çoğu yıkılyor. Herkes ev ariyor. Kiralık evler yok. Toki evleri dağitildi çoğu aileye.

Elazığ depremini görmek sormak isteyen beni bulup sorsun. Size hayatın şartlarını yaşam yönlerini ne halde olduklarini tek tek anlatayım. Bu konuyu inanın sohbet amaçlı yazmadım. Ve şunu millet çok iyi gördü. Elazığ depreminde tüm Türkiye Elazığ için ayaktaydı. Tüm sağlık personeli i, afad personeli, bakanlar, vali,kısacası inanın tüm Türkiye Elazığdı.

Çok kişi yardım etti. Acun ilica para kapmanyası başlattı. İnanın bu nedir biliyormunuz. Bu Türkiye bir tek yürek tek bilek ayrılmaz bir vatandır. İyiki Elazığliyim ve iyiki Türkiye benim vatanım. Şimdiden tesekkürlerimi sunuyorum.

Sohbetful.Net Herkesin güzel seviyeli, doğru dürüst sohbet ettiği bir mekan olup herkes bir aile olmuştur. Herkesi sohbetful sohbet sitesine beklerim.

Saygılarımla Esirkan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir