Gönül Sohbet


Gönül Sohbet

Selam Ey güzel Arkadaşlıklar. Ramazanı Şerif Ayındayız. Herkesin Ramazan Ayı Mübarek ve bol rızıklı olur inşallah.

Evet güzel dostlarım bugün size gönül sohbeti gönülden sohbeti, gönülden gelen güzel sözleri konuşmak istedim. Bazen insan gerçekten gönülden konuşur. Gönlümden geleni diline yansıtmak ister. Lakin bu bazen dile getirilir. Bazende kalpte upte olarak sır kalır. Nedeni de belki de hayat şartları, belkide tam emin olmamaktır. Ama ne kadar da güvensen sanal sohbet diğip insan tam emin olmuyor belkide. Bazıları kendini tam gerçeğe kavuşturamiyor. Korkuyor belkide? Belkide önceden yaşadiği gönülden sevdiği insan bu kadın erkek fark etmiyor tabi bir hayal kırıklığına uğramiştir. Gönulsohbet.net herzaman gönüldendir…

Gönül sohbet

Evet bazen terkedilir insan. Bazen de korkup uzaklaşır herkesten. Neden mi hep kararsızlık ve güvensizlik. İnsanlar sanalı adeta kötü amaçla kullanmaya başladı. Aslında sohbet aleminde harika sohbetler çıkarabilir. Chat sitelerinde neden geziyoruz peki? Bir sebebimiz olmalı bence. Ben hep derimdir bunu kendimce ne yaparsan kendine, edersin kendi kendine güzel bir söz değilmi.

Gönül Sohbet

Bazen insanlar kaçmak ister ama bunu zayıflık ederek korkarak kaçarlar. Bence bu yanlıştır. Sohbetful.net olarak hiç bir zaman sahte dostluğa, sahte arkadaşliğa izin vermedim. Neden mi ben çok sahte insanlar, sahte karakterler, kalitesiz insanlar gördüm. Ne diyor ünlü şarkicimiz Neşet Ertaş karamanın koyunu, sonra çıkar oyunu bunu insanlarimiz bilmez tabi. Yalancinin mumu yatsıya kadar yanarmış. Onun için napmaliyiz gönülden , kalpten , yürekten herseyi yapmalıyız. Sahte olmamaliyiz. Dürüst kalici dostluklar kurmaliyiz. İnanın pişman olmazsiniz.

Sohbetful.Net

Evet güzel dostlarim güzel arkadaşlıklarim. Bu güzel Ramazanı şerif ayında güzel dostluk, güzel arkadaşlıklar kurmaliyiz. Kendimizi yüksekten almamaliyiz olurmu. Herkesin ramazani şerif ayını tekrardan kutlarım. Sohbetful.Net olarak her zaman bekleriz teşekkürler.

Saygılarımla Esirkan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir