IRC de Sohbet Etmek.


IRC de Sohbet Etmek.

Irc de sohbet etmek
Irc de sohbet etmek gereksinimi neden duyar insanlar? Biraz konu üzerine söyleşi edelim sizlerle. İnsanların geçmişe dair birçok acı ve ekşi hatıraları olabilir. O kadar çok ki hatta bugün bile hatırlanınca yüz buruşturabiliyoruz. Hatta ve hatta bugün bile yeterince tatsızlıklarla tuzluca yaşadıklarımız vardır. Irc sohbet hayatında genel olarak kimsenin kimseden bir beklentisi olmaz yani yeterince herkes biberli bir hayat yaşıyordur zaten. Herkesin tuzu biberi kendinedir. Burada insanların aslında şekerli bir hayata ihtiyacı vardır, şekeri düşmüş insanlardır… Kısacası hayatlarına kimisi şekerli bir tat arar. Herkes için geçerli değildir elbette. İşte tamda o şekeri ararken bazen insan dertleşip sohbet etmek ister. O zamanlarda google da bir arayış başlar. Sohbet siteleri yada chat siteleri adına işte aradığınız tat ful sohbet ile sizlerle. Www.sohbetful.net ile aradığınız dostluklara, belkide aradığınız huzura kavuşacaksınız.

Irc de sohbet etmek

Hepimiz zaman zaman yalnız kalmak isteyebiliriz. Bir başımıza kendi dünyamıza çekilip huzuru tatmak elbetteki isteriz. Kalabalıklar ve o kalabalığa neden olan insanların beklentileri reel hayatta bizi fazlasıyla yorar. Herkez etten kemikten bir insan heran güler yüzlü olamayabilir. Herşeyin bir bedeli vardır şu hayatta, herşeye sahip olabilirsiniz. Lakin mutluluğun bir bedeli yoktur. Ne satılan nede satın alınabilen birşeydir mutluluk. Büyük küçük demeden mutluluk kırıntısına bile üzerine atlarcasına sım sıkı tutunmak gerek bu zamanda. Çünkü küçük de olsa adı mutluluktur. Size bir örnek vereyim. Irc sohbet hayatı içinde olan bir şey bu. Bu örneği küçük bir başlıkla anlatmak istiyorum siz sohbetful sevenlerine.

5 Yorumlar

 1. Esirkan

  Kasım 17, 2019 at 1:37 pm

  Günümüz IRC Çok Aktif Hale Gelmistir.Nedense IRC Bir yaşam haline gelmistir. IRC siz kalamiyoruz nedense her dakka giriyoruz.
  harika bir yer IRC yeri oLmustur Tskler Simdiden.

  Cevapla
 2. MeraL

  Kasım 17, 2019 at 1:39 pm

  kalemine sağlık güzel olmuş ..

  Cevapla
 3. Liva

  Kasım 17, 2019 at 1:40 pm

  Irc de sohbet etmek icin en guzel adres. Sohbetin ful olduğu bu mekanda sizlerde yerinizi almalisiniz…

  Cevapla
 4. Mavi

  Kasım 17, 2019 at 3:19 pm

  Sevgi ve saygının tek adresi SohbetFul.net bi uğrayın yoksa çok şey kaybedersiniz. Sohbetin tek adresi SohbetFul.Net hadi daha ne bekliyosun (:

  Cevapla
 5. Tuba

  Kasım 17, 2019 at 3:22 pm

  Irc nin en Kaliteli seviyeli ortami tabi ki sohbetful.net bekliyoruz siz degerli dostlarimizi..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir