Keyfim sohbet


Keyfim sohbet

Keyfim sohbet sitesi olan ful sohbet adresinden herkese merhaba.
Bugun sizlere biraz uykusuzluk çekenlerden bahsedeyim mi? Evet dediğinizi duyar gibi oldum ki, herkes illa zaman zaman yaşıyor gece uykusuz halleri.
Bazen yoktur uykun ve sanki o an yapacağın en son işmiş gibi gelir. İnsan uyuduğunda yok oluyor çünkü. O an başkasın ve varlığın korumasız. Hani seni sevseler o an anlayamazsın ama korkutsalar korkarsın. Sevmek bu kadar mı zor hissedilir?
İste uykusuz kaldığın, uykulara küstüğün yada bilerek uyumadığın her anda sen yaz ben belki uyuya kalırım diyebileceğin insanları bu sohbet alemi içinde tanıya bilirsin.

Keyfim sohbet

Keyfim sohbet

Keyfim sohbet

Unutamadıkların varsa önce unutmak istedinden emin ol. Ben öyle başardım unutmayı.
Sen unutmak istiyor musun? Sen sohbet ederken radyoda çalan şarkılar sana onu hatırlatıyorsa ondan fazla şarkıyı şarkınız ilan etmiceksin. Sen unutsan radyolar hatırlatır çünkü.
Ne reelde ne sanalda kimse tam anlamıyla gidemez eğer gecelik aşklar yaşamıyorsa. Parça parça kalır parçalanır. Kalbe. Süpürge tutulmuyor ki ekmek kırıntıları gitsin.
Öyle anlar vardır ki bazen aranızdan iğne ucu geçsin istemezken, tren geçecek mesafede davranırsınız.
Bunu şuan yaşamayan anlamaz. Burası sohbet alemi deyip geçmemek lazım. Çünkü sohbetin iyisi ve en güzeli aradaki mesafelerle yapılır. Fazla muhabbet tez ayrılık getiriyor ben test ettim. :  )
Dilerim ki bir daha kimse canımı yakmayı buralarda planlamaz. Duyulan sözler önemlidir. Lakin bir kez hata oldunu düşünsede biri sizi bir kadın yada erkek için satarken. Tekrarı geliyor daha can acıta acıta. O zaman afedersiniz sürtükde oluyorsunuz beyinsizde. : )

Neyse lafı bağlamak lazım muhabbet etmek kadar güzel birşey yoktur aslında her derde devadır. Sohbet deva ile sohbetin iyisi ful sohbet ile sizlerle…

Keyfim sohbet

Keyfim sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir