Şamata Sohbet


Şamata Sohbet

Selam arkadaşlar. Bugun bir olayı anlatmak istiyorum sizlere. Neden samata diye düşünüyorsanız şamata sohbet güncel real hayatımız da çok yer alıyor. Bizler bazı şeyleri kafamıza çok takıyoruz. Ufacık bir şeyi beynimizde büyütüp bğyğk bir problemmiş gibi görüyoruz. Aslında bu yanlış arkadaşlar. Bir insan aklını ve kalbini sıkıntıya sokuyorsa inanin bu kötü hastalıklara yol açabilir. Çoğu hastalık boyle ufacık şeyleri kafamızda farklı şekiller verip kendimizi aklımızı kalbimizi üzüyoruz. İşte şimdi neden şamata dediğimi anladınız değilmi. Hayatımızda gır gır samata çok önemlidir. Neden bizler boyle şaka yapmak gır gır etmek yerine kendimizi boş deymeyen şeylerle üzüyoruz. Örneğin Kemal Sunal flimleri hep üst üste seyrederiz ve bikmayız. Neden peki ordaki şaka mizahı ordaki samata bizleri bıktırmıyor değilmi. İzlesekte habire tekrardan yine seyretmek isteriz. İşte sohbet‘te boyle bişidir. Bir ortamsohbet‘inde güzel bir şaka yapildimi herkes güler Kahkaha atar değilmi.

Samata Sohbet

Samata Sohbet Odalari

İnsanın her dakikası bir olmaz bunu herkes biliyor tabi. Bazı zamanlar üzülür insan bazı zaman hüzün tutar bazı zamanlar aklına bir anı gelir duygulanir bazende çok sinirlenir.. İşimiz ters gider sinirleniriz. Arabamız bozulur moralimiz bozulur. Boyle dünya işleri için kendimizi üzmeyelim bence. Gülüp eğlenelim. Güzel şakalar yapip kendimizide yanımızda olan herkesi motivasyonu yüksek tutalım. Boyle olursanız hem sizin için hemde çevreniz için çok onemlidir. Benim real hayatimda çok gır gır samata yapan bir ihtiyar dayımız var. Genelde onun yanına gidip sohbet ortamları kurarız. Tüm arkadaşlar genelde onun yanında oturur güler eğlenir. Neden peki insan boyle hoşuna giden sohbet ve muhabbet ortamlarını çok sever. Tamam hep gülüp eğlenelim diye bişi yok bazende hüzün‘lenelim Duygusallaşalım. DuyguSohbet denilince güzel anılar getirelim aklımıza :).. Samata.Org gibi.

Evet güzel değerli arkadaşlar. Burdan ne anladık. Herseyi ufacık şeyleri aklımızda sorun edip büyük bir problemmiş gibi görüp kendimizi üzmeyelim. Sağlık her zaman herseyin başında gelir değilmi. Sağlığınız yerinde oldumu çok şeyleri aşarsınız. Kalbinizi düşünün :). Ah Kalbim diyip durmayın bu Aşk‘ta olsa dahi.. Kendinizi çok yipratmayın. Herseyi kendi yolunda birakın akıp gitsin.. Huzurlu mutlu olmanın yollarını arayın. Sohbetful.Net bunları yapmanızı tavsiye ederiz.. Örneğin çürümüş ağaçla meyve veren ağaçla doğaçlama yapın..

Mevsim sohbet siteleri
Samata sohbet siteleri

Evet değerleri sanal sohbeti sevenler. Mobil sohbete bağımlılık yaratanlar. Sizleri SohbetFul.NET boyle güzel ve kaliteli yeni olan sayfamıza bekleriz. Tek yapmanız gereken. Https://www.SohbetFul.NET sayfasina tıklamanız.. Kaliteli Sohbetin tek adresi..

Saygılarımla Esirkan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir