Sirin Sohbet


Sirin Sohbet

Selam güzel şirin arkadaşlar.. Hayatimiza Şirin insanlar, şirin sohbetler olmuştur değilmi.. Benim real hayatım da sanal hayatımda hem şirin hemde acı sohbetlerim anılarım olmuştur. Tabi sizinde olmuştur. Sirinsohbet bebekler için geçerli değildir. Normal iki insanda sirince, masumca sohbet edebilir değilmi?..

SirinSohbet

Mesela benim kardeşimle, annemle, babamla sirin Muhabbetlerim, sirin sohbetlerim olmuştur. Tabi benim değil herkesin olmuştur. Çok seversiniz bazen size karşınızdaki çok tatli yada, sirin gelmiştir. Yada geliyordur. Örneğin bir çocugun o masumluğu, o sirinliliği, o tatliliği böyle öpe öpe bitirmek istersiniz. Bazende ısırmak.. Örneğin ilk araba alirsiniz size çok tatli gelir alirsiniz. Bir kuş görürsünüz size çok sirin gelir. Sohbette öyledir bence. Sevdiğiniz kişilerle sohbet etmek doyumsuzdur. Size çok sirinsohbet olarak geliyordur. Neden mi? Aslinda bu sohbet illaki sevgi, aşkta olmaya bilir. İnsan annesiyle sohbet eder. Ona sarılmak onun kokusuyla uyumak ister. Tabi bu babaylada aynı olur. Biz erkekler de anne sevgisi çok olur. Ama kadınlarda baba.. Bazilarinda kardeşte.. Bazılarında sevgilide.. Halbuki hepside insanın gönlünden kalbimden gelen bir duygudur. Bazen sevgi olur bazen saygı bazen aşk..Sirinsohbet.net

Sirinsohbet.net

Sirin Sohbet

İşte bu yüzden Sirin Sohbet sanal alemde ve Real Hayatimizda gerçek bir önem kapmiştir. Bir sevgiliye olan aşk sevgi bu kalpten gelen sirinsohbet.net bir duygudur bence. Bazen şans verirsin hayatına almak için. Bazende herseyi yaşamak istersiniz.. Sohbetful da bunlari aramak bunlari yapmak isterseniz her zaman sizlerleyiz. FulFm radyomuzla beraber sirin ve tatli müziklerle hep sizlerle.. Hep gelin ki Sirin sohbet edelim arkadaşlar.. Dostca ve Sirince Kalin.. SEVDİKLERİNİZLE HEP beraber Kalin..

Saygılarımla Esirkan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir