Tatli Sohbet Etmek


Tatli Sohbet Etmek

Selam arkadaşlar. Bugün Aklıma yazı yazmak geldi nedensizce. Bugunde tatli sohbet nasıl edilir kimlerlerle edilir konuşalim değilmi? Tatli Sohbet real hayattada sanal hayatta da çok önemli bence. Zaten insanın tatliliği yüzüne vurur bunu belki herkes görmüştür.

Tatlisohbet

Tatlim Sohbet

Real hayatta yada sanal hayatta tanıştığınız ve hayatınıza alip değer verdiğiniz kişilere tatlim balim gibi sözcükler sarf ediyor insan değilmi? Tabi bunu bir ben demiyorum haliyle çoğu arkadaşlarimiz kullanir. Yani bunu illaki hayatimiza aldiğiniz kişilere demiyoruz. Bazen bir çiçek görürüz bu çok tatli deriz. Bazen bir kuş , bazen bir resim, bazen ansizin size alinan bir hediye değilmi? Sohbetinde tatlisohbet.net olması lazım değilmi arkalaşlar. Bu illaki sanal hayat için demiyorum. Real hayatta da.. Bazen topluca güzel yerlerde grup halinde buluşulup tatlisohbet edilir. Piknikte olsun, bir cafede olsun, yada bir yolculuk anında olur değilmi. Yillardir hiç görmediğiniz arkadaşinizi yada ailende yillar içinde görmediğiniz olur. Yoldan geçerken çoktandır görmediğiniz bir arkadaşınızı görürsünüz benim çok olmuştur mesela. Bir cafeye gidilir bir parka bir sahil kenarina gidilir orda sohbet edilir.. Sanal hayatta olsun ilk yillar sanalda taniştiğin kişiyi sonradan başka sitede görürsün orda tatli sohbet edersin. Güzel vakitler geçirirsin. Özlemini giderirsin. Belkide kendi misafirliğe davet edersin. Farklı şehirlerde olsanizda davet edersiniz. Sanal Sohbet diyip güzel muhabbet’lerden kaçınmayın arkadaşlar.

SohbetFul.Net

Evet Sohbetful.net olarak sizleri hep yanımizda bir tatli Sohbet etmek için bekliyoruz. Bir dostça bir arkadaşça bekliyoruz. FulFm radyomuzla birlikte güzel tatli yayınlar yapmaya devam ediyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla Esirkan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir